ARI, Amin, RI, SFS ଏବଂ ସୁପରଭାଇଜର ପାଇଁ OSSSC ନିଯୁକ୍ତି

ଓଡିଶା ସବ୍-ଅର୍ଡିନେଟ୍ କର୍ମଚାରୀ ଚୟନ ଆୟୋଗ (OSSSC) ଓଡିଶା ମିଳିତ ନିଯୁକ୍ତି ପରୀକ୍ଷା (IV) ପାଇଁ ବିସ୍ତୃତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ରାଜସ୍ୱ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର, ସୁପରଭାଇଜର, ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ରେଭିନ୍ୟୁ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର, ଆମିନ ଏବଂ ପରିସଂଖ୍ୟାନ କ୍ଷେତ୍ର ସର୍ବେକ୍ଷଣକାରୀ।

ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ମୋଟ 2895 ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ କରାଯିବ | ଆଶାକର୍ମୀମାନେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କର ଆବେଦନ ଫର୍ମ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆଶାକର୍ମୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପଞ୍ଜୀକରଣ ଫର୍ମ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଆୟୋଗର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବ୍ ପୋର୍ଟାଲ୍ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ |

ARI, Amin, RI, SFS ଏବଂ ସୁପରଭାଇଜର ପାଇଁ OSSSC ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା 30 ଡିସେମ୍ବର 2023 ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଶେଷ ହେବାର ଶେଷ ତାରିଖ 25 ଫେବୃଆରୀ 2024 ହେବ ଏବଂ ଆବେଦନକାରୀମାନେ 28 ଫେବୃଆରୀ 2024 ସୁଦ୍ଧା ଆବେଦନ ଫର୍ମ ଦାଖଲ କରିପାରିବେ। ।

ରାଜ୍ୟ ଓଡ଼ିଶା
ବିଭାଗ ଓଡିଶା ସବ-ଅର୍ଡିନେଟ୍ କର୍ମଚାରୀ ଚୟନ ଆୟୋଗ |
ନିଯୁକ୍ତି ନାମ ଓଡିଶା ମିଳିତ ନିଯୁକ୍ତି ପରୀକ୍ଷା (IV)
ମୋଟ ପଦବୀ 2895
ପଞ୍ଜୀକରଣ ଦେୟ  Application କୌଣସି ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ନାହିଁ |
ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ପ୍ରାଥମିକ ପରୀକ୍ଷା, ମୁଖ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା, ବ୍ୟବହାରିକ ଦକ୍ଷତା ପରୀକ୍ଷା |

ଆବେଦନକାରୀମାନେ ନିଯୁକ୍ତିର ବିସ୍ତୃତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦେଇ ଗତି କରିବା ଉଚିତ କାରଣ ଏହା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପଦବୀ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଯୋଗ୍ୟତା ବିଷୟରେ ଏକ ସମୀକ୍ଷା ଦେବ | ଆଶାକର୍ମୀମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ହେବା ଉଚିତ ଯେ ସେମାନେ ନିଯୁକ୍ତି ଆବେଦନ ଫର୍ମରେ ସଠିକ୍ ଏବଂ ବ valid ଧ ସୂଚନା ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି |

ପଦବୀ ବିବରଣୀ
ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ -559,
ସୁପରଭାଇଜର -498,
ସହକାରୀ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ -727,
ଆମିନ -686,
ପରିସଂଖ୍ୟାନ କ୍ଷେତ୍ର ସର୍ବେକ୍ଷଣକାରୀ -325
ମୋଟ – 2895
ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା |
ରାଜସ୍ୱ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଏବଂ ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କ ପାଇଁ: ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ସ୍ନାତକ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିବା ଜରୁରୀ |
ପରିସଂଖ୍ୟାନ କ୍ଷେତ୍ର ସର୍ବେକ୍ଷଣକାରୀ, ଆମିନ, ଏବଂ ସହକାରୀ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକଙ୍କ ପାଇଁ: ସର୍ବନିମ୍ନ ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବୋର୍ଡରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ପାସ୍ |
ବୟସ ସୀମା
ସୁପରଭାଇଜର ଏବଂ ପରିସଂଖ୍ୟାନ କ୍ଷେତ୍ର ସର୍ବେକ୍ଷଣକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ: ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ 21 ରୁ 38 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହେବା ଉଚିତ୍ |
ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, ସହକାରୀ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ ଏବଂ ଆମିନଙ୍କ ପାଇଁ: ବୟସ ସୀମା 20 ରୁ 38 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଛି |
ଅନ୍ୟ ସଂରକ୍ଷିତ ବର୍ଗର ଆବେଦନକାରୀମାନେ ଉପର ବୟସ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଆରାମ ପାଇଁ ଦାବି କରିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ହେବେ |
ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟା
ଏହି ପଦବୀଗୁଡିକ ପାଇଁ ଚୟନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଏକ ପ୍ରାଥମିକ ପରୀକ୍ଷା, ଏକ ମୁଖ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ଏକ ବ୍ୟବହାରିକ ଦକ୍ଷତା ପରୀକ୍ଷା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଏହି ମଲ୍ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରକ୍ରିୟା ନିଶ୍ଚିତ କରେ ଯେ ସବୁଠାରୁ ଦକ୍ଷ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୟନ କରାଯାଇଛି |

ଆବେଦନ ତାରିଖ |
ପଞ୍ଜୀକରଣ ଏବଂ ଆବେଦନ ଦାଖଲ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ: 30 ଡିସେମ୍ବର 2023 |
ପଞ୍ଜୀକରଣ ପାଇଁ ଶେଷ ତାରିଖ: 25 ଫେବୃଆରୀ 2024 |
ଆବେଦନ ଦାଖଲ ପାଇଁ ଶେଷ ତାରିଖ: 28 ଫେବୃଆରୀ 2024 |

Leave a Comment

Recent Post

Live Cricket Update